"Cel – inspiracja, kierunek – ponadprzeciętność"

Akademia Trenera


Szkolenie z dofinansowaniem z UE

Do dziś doskonale pamiętam tą suchość w ustach, którą miałam kiedy tuż po objęciu stanowiska liderskiego stanęłam na środku sali szkoleniowej, przed grupą zupełnie obcych mi ludzi i miałam przeprowadzić pierwsze w swoim życiu szkolenie.

Ty? Pamiętasz pierwsze przeprowadzone przez Ciebie szkolenie? 🙂
A może ten moment dopiero przed Tobą i chcesz się do niego jak najlepiej przygotować? 🙂

Od mojego pierwszego samodzielnie prowadzonego szkolenia minęło już ponad 8 lat, w czasie których spędziłam kilkaset godzin w towarzystwie różnych grup szkoleniowych, a jednak do dziś stając przed obcym audytorium pojawia się kilkusekundowa myśl: co ja tutaj robię?

Na szczęście wraz z upływem lat nauczyłam się panować nad swoją tremą i stresem. Zawsze wiedziałam, że kiedy zaprojektuje przemyślany scenariusz szkolenia, dopasuję odpowiednio metody i narzędzia szkoleniowe – to uczestnicy szybko zaangażują się w szkolenie i ich uwaga przeniesie się z mojej skromnej osoby, na przekazywane przeze mnie treści i wiedzę.

Z czasem zauważyłam, że na przebieg szkolenia mają wpływ również inne aspekty.

Jesteś ciekawy jakie?

Jeśli tak, zachęcam Cię do zajrzenia do Szuflady Trenera

Szkolenie z dofinansowaniem z UE

Masz pytania?

Skontaktuj się

E-mail: kontakt@flow-szkolenia24.pl

FB: FlowSzkoleniaCoaching

Co zyskasz dzięki szkoleniu?

Poznasz specyfikę nauczania osób dorosłych oraz style uczenia się, dzięki czemu będziesz wiedział jak w efektywny sposób przekazywać wiedzę na swoich szkoleniach.

Dowiesz się, jakie są czynniki ułatwiające i utrudniające uczenie się, co pozwoli Ci tworzyć warunki sprzyjające zdobywaniu wiedzy.

Zdobędziesz wiedzę na temat tego jak rozwija się grupa szkoleniowa, a także dowiesz się w jakie role mogą wchodzić uczestnicy Twoich szkoleń. Dzięki temu będziesz skutecznie zarządzać procesami grupowymi, a także poradzisz sobie nawetz najtrudniejszymi uczestnikami szkolenia i stawisz czoła kryzysowym sytuacjom szkoleniowym.

Dowiesz się jak krok po kroku przejść poszczególne etapy przygotowania szkolenia, tak by pamiętać o wszystkim co będzie istotne w osiągnieciu celów szkolenia.

Nauczysz się jak badać potrzeby szkoleniowe uczestników szkolenia, a także co zrobić, aby zaprojektować strukturę szkolenia umożliwiającą realizację założonych celów.

Poznasz narzędzia i metody szkoleniowe dzięki czemu, będziesz mógł przekazywać swoją wiedzę w skuteczny sposób. Dowiesz się, co zrobić, aby urozmaicić przebieg szkolenia, co przełoży się na większe zaangażowanie grupy i lepsze zapamiętywanie omawianych treści.

Zobaczysz, w jaki sposób zaprojektować materiały szkoleniowe, by stały się one uzupełnieniem dla przekazywanej przez Ciebie wiedzy.

Dowiesz się jak projektować i przekształcać ćwiczenia szkoleniowe, aby móc za każdym razem pozytywnie zaskakiwać uczestników Twoich szkoleń formą przekazywanych treści.

Dowiesz się, jak napisać scenariusz szkoleniowy, tak by jego wygląd i układ techniczny był przejrzysty i funkcjonalny do korzystania w trakcie prowadzenia szkolenia. Dzięki tej sprawdzonej przeze mnie strukturze, nawet w chwili stresu będziesz mógł płynnie odnaleźć się w przebiegu szkolenia, a także będziesz miał pewność, że masz ze sobą na szkoleniu wszystkie potrzebne rekwizyty i pomoce dydaktyczne.

Poznasz style trenerskie, a także określisz swój indywidualny styl. Wiedza o tym, jaki styl trenerski prezentujesz powie Ci jak może on przekładać się na procesy zachodzące w szkolonych przez Ciebie grupach, a także przyswajanie i zapamiętywanie wiedzy przez uczestników Twoich szkoleń.

Dowiesz się, co ma wpływ na autoprezentację trenera, a także jak prowadzić wystąpienia publiczne, tak by zapadały one w pamięć i by zyskać sobie sympatię audytorium. Dzięki temu, grupa będzie postrzegała Cię jak eksperta, a także chętniej z Tobą współpracowała.

Nauczysz się radzić sobie z tremą oraz stresem, co wpłynie pozytywnie na przebieg Twoich szkoleń .

Poznasz sprawdzone sposoby na to co zrobić, aby zwiększyć oddziaływanie szkolenia po jego zakończeniu oraz dowiesz się jak mierzyć efektywność Twoich szkoleń.

W trakcie szkolenia podzielę się z Tobą swoim ,,case study z życia trenera” – dowiesz się o moich trudnych sytuacjach szkoleniowych oraz tym jak sobie z nimi poradziłam.

Przeprowadzisz samodzielną etiudę trenerską, dzięki czemu w praktyce zastosujesz całą zdobytą w trakcie szkolenia wiedzę i umiejętności, a także otrzymasz ode mnie informację rozwojową, która umożliwi Ci dalsze doskonalenie swojego warsztatu trenerskiego.

SKONTAKTUJ SIĘ

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia przez Ewelina Łuczyńska Flow, 30-056 Kraków, Bydgoska 6 i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia. Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Ewelina Łuczyńska Flow, 30-056 Kraków, Bydgoska 6. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności