"Cel – inspiracja, kierunek – ponadprzeciętność"

Akademia Lidera


Szkolenie z dofinansowaniem z UE


I oto stało się. Zostałeś szefem. Liderem.
Jesteś po złej stronie mocy 🙂
Po chwilach radości i świętowaniu sukcesu jakim niewątpliwie jest awans zaczyna dopadać Cię szara rzeczywistość:

-Pracownicy zaczynają spóźniać się do pracy i testują jak bardzo pozwolisz sobie wejść na głowę…
– Ciągle rozmyślasz nad tym, jak sprawiedliwie wyznaczać cele i delegować
obowiązki oraz motywować siebie i Twój zespół.
– Dwoisz się i troisz, by zdążyć z wykonaniem wszystkich zadań na czas.
– Wyniki raz rosną, raz maleją, a Ty zaczynasz ulegać swoim emocjom,
które zaczynasz przekładać na swój zespół.
– Zastanawiasz się co to do licha jest ten cały ,,kołczing”? I jak stosować go na co dzień by być skutecznym liderem – tak jak piszą to w tych wszystkich mądrych książkach…
– Raz na jakiś czas nachodzą Cię myśli: i po co mi to było? czy ja się naprawdę do tego nadaję? a może lepiej zrezygnować?

Brzmi znajomo?

Uwierz mi, że przechodziłam to samo. Zarządzając zespołami borykałam się z podobnymi jak Ty problemami. Targały mną takie same lęki i obawy. Popełniałam błędy. Z czasem zaczęłam chodzić na szkolenia, które dały mi zupełnie inne spojrzenie na procesy zarządcze. Zaczęłam być bardziej świadomym managerem. Zaczęłam łączyć wiedzę wynoszoną ze szkoleń z codzienną praktyką.

Zaczęłam kochać zarządzanie i choć praca lidera pełna jest niespodzianek oraz nieoczekiwanych zwrotów akcji, to zarządzanie stało się dla mnie przygodą na całe życie.

Dziś swoją wiedzą i doświadczeniem dziele się z Tobą.
Zapraszam Cię, byś sięgnął do Teczki Managera i zabrał z niej to co Ci potrzebne 🙂

Szkolenie z dofinansowaniem z UE

Masz pytania?

Skontaktuj się

E-mail: kontakt@flow-szkolenia24.pl

FB: FlowSzkoleniaCoaching

Co zyskasz dzięki szkoleniu?

Dowiesz się czym różni się kierownik od lidera oraz w jakich sytuacjach w codziennej pracy z zespołem lepiej jest być kierownikiem, a w jakich liderem – da Ci to możliwość skuteczniejszego realizowania celów.

Poznasz cechy skutecznego lidera i dowiesz się jak je rozwijać – co przełoży się na zwiększenie efektywności Twoich działań.

Dowiesz się jakie są style zarządzania oraz dokonasz diagnozy Twojego indywidualnego stylu zarządzania – zyskasz świadomość szans i zagrożeń jakie niesie Twój styl zarządzania dla rozwoju zespołu, którym zarządzasz.

Zdobędziesz praktyczną wiedzę z zakresu budowania zespołu: określisz role zespołowe osób należących do Twojego zespołu – pozwoli Ci to na skuteczniejsze delegowanie obowiązków oraz lepsze motywowanie poszczególnych osób z Twojego zespołu.

Określisz w jakiej fazie rozwoju jest Twój zespół, dzięki czemu będziesz wiedzieć jakie działania zarządcze są adekwatne w danym momencie.

Dowiesz się, jaki jest typ Twojego zespołu oraz co zrobić by budować zaangażowany zespół.

Nauczysz się jak skutecznie komunikować się z zespołem – dowiesz się wykorzystywać komunikację werbalną i niewerbalną, po to by wzbudzić autorytet, wytyczać cele, wyznaczać granice oraz przekonywać zespół do swoich pomysłów. Grupa zjednoczona wokół wspólnego celu staje się silniejsza i bardziej skuteczna w jego osiąganiu.

Poznasz zasady efektywnego zarządzania zespołem: dzięki czemu nie tylko z łatwością wyznaczysz cele, ale również doprowadzisz do ich realizacji, a także zbudujesz skuteczny zespół.

Dowiesz się na czym polega skuteczna motywacja, dzięki czemu nastąpi wzrost satysfakcji pracy Twojego zespołu, a także ograniczysz koszty rekrutacji i prowadzenia szkoleń wstępnych.

Popracujesz nad swoją automotywacją. Pozwoli Ci to na zyskanie pewności siebie na stanowisku lidera oraz stanie się inspiracją dla swojego zespołu. Dobrze zmotywowany szef, to dobrze zarządzany zespół.

Dowiesz się jakie są techniki zarządzania czasem i sobą w czasie, dzięki czemu będziesz realizował swoje zadania na czas.

Zyskasz wiedzę na temat roli konfliktów zespołowych oraz dowiesz się jak można wykorzystać skutki konfliktu w pozytywny sposób. Dobry manager łączy w sobie cechy lidera, trenera i coacha.

Dzięki szkoleniu zdobędziesz wiedzę i umiejętności z zakresu mentoringu oraz coachingu, co pozwoli Ci na prowadzenie zespołu ku realizacji postawionych przed Wami celów.

Poznasz narzędzia NLP, dzięki którym będziesz mógł wzmacniać swój zespół wypracowując przekonania sprzyjające budowaniu pewności siebie, rozwojowi oraz postawie prosprzedażowej – zbudujesz mistrzowski zespół gotowy do osiągania sukcesów. Nie od dziś wiadomo bowiem, że zwyciężanie jest stanem umysłu.

Praca z ludźmi – to bycie inspiracją dla innych i szukanie inspiracji dla siebie. Dowiesz się, jak zachęcać osoby należące do Twojego zespołu do kreatywnego rozwiązywania problemów.

SKONTAKTUJ SIĘ

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia przez Ewelina Łuczyńska Flow, 30-056 Kraków, Bydgoska 6 i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia. Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Ewelina Łuczyńska Flow, 30-056 Kraków, Bydgoska 6. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności