Blog

"Cel – inspiracja, kierunek – ponadprzeciętność"

O TRUDNEJ SZTUCE FINALIZACJI

Jeśli jesteś sprzedawcą, z pewnością nie raz zastanawiałeś się nad tym jak finalizować żeby… sfinalizować i zakończyć rozmowę sprzedażą. Z moich obserwacji wynika, że duża grupa sprzedawców unika podejmowania w rozmowie prób finalizacji, ponieważ boi się, że klient odbierze ich jako osobę nachalną, która chce mu coś na siłę…

Gdy klient mówi za drogo…

Kiedy rozmawiasz z klientami o Twoim produkcie/usłudze mogą pojawić się u nich przeróżne obiekcje. Prawdopodobnie jednak najczęściej przyjdzie Ci się rozprawiać z obiekcją: ZA DROGO. 

Jakich słów unikać w rozmowie z klientem?

Jedno ze znanych przysłów mówi o tym, że: ,,diabeł tkwi w szczegółach”. Ta życiowa mądrość świetnie odnosi się również do procesów sprzedażowych.

Dyscyplina rozmowy rzecz ważna…

Mówi się o tym, że dobry sprzedawca powinien mieć ,,gadane”. Co jednak kiedy trafisz na równie gadatliwego klienta?

Pokonywanie obiekcji czas zacząć

Wszystko idzie dobrze, a nawet bardzo dobrze. Klient chętnie odpowiedział na Twoje pytania mające na celu poznanie jego potrzeb. Co więcej – zdiagnozowałeś, że u klienta istnieje potrzeba posiadania Twojego produktu, usługi. Klient z entuzjazmem reagował na prezentowane przez Ciebie…

Językiem korzyści do twojego klienta mów

Da większości ludzi profesjonalny sprzedawca to osoba, która świetnie zna swój produkt/usługę. Jak często zdarza się jednak, że mimo bardzo dobrej znajomości swoich produktów rozmowa prowadzona z klientem kończy się brakiem sprzedaży?
1 2 3 4

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Poczuj FLOW – osiągnij swoje cele, znajdź nowe inspiracje.
Niech Twój wewnętrzny kompas wybierze kierunek – ponadprzeciętność. Rozwiń swoje umiejętności interpersonalne, sprzedażowe, menadżerskie.

Już teraz zapisz się do newslettera FLOW i bądź na bieżąco!
x
 • Obsługa klienta / Sprzedaż

  Rozwój osobisty / Coaching

  Zarządzanie zespołem

  Warsztat trenerski

 • Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej od Ewelina Łuczyńska Flow, 30-056 Kraków, Bydgoska 6.


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Ewelina Łuczyńska Flow, 30-056 Kraków, Bydgoska 6 i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.


  Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Ewelina Łuczyńska Flow, 30-056 Kraków, Bydgoska 6. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności